Autók » Suzuki » Sx4 (2006)

Sx4 1.5 GLX

Esixszét (SX4)

Nálam sok hibája volt a járgánynak és nagyon nem is voltam megelégedve vele, főleg amennyi pénzt elcsesztem rá! 1.5 GLX, szörnyű! Ilyen marhaságot soha többet nem csinálok 3 550 000 persze valamivel többet fizettem érte, de nagyon ráfaragtam! Zörög a műszerfal kiégtek az izzóim, de miért a szervízben sem tudták megmondani, utánna szivárgott az olaj, nincs benne semmi erő ha nem lednületből megy az ember vele semmire sem jó, rosszul adagolható a gáz neki, bőg a motor, mint az állat, olyan menetzaj van, hogy megörülök tőle, pedig ismerőseim mind dícsérik a "jószágot" , persze nem is mennek vele semerre! Használtam rendesen, de amennyit ráköltöttem vehettem volna valami tényleg jó kocsit, nem egy ilyen mocskot, tudom most beletaposok az öreg szuzukis majmok lelkébe, de ez tényleg szar! A váltóról meg ne is beszéljünk apám kisteherautójában is jobb váltó van és az már 15 éves gép! Hogy lehet ez mások tudnak kocsit csinálni? Ennyi pénzért azért azt gondoltam, hogy már kapok valamit és semmit, azóta egy Ford-ot hajtok és mit mondjak ég és föld a kettő és nem kölöttem több pénzt rá mint erre, ja meg a szervizes arcok is sokkal normálisabbak, nem 3 napig javítják a kocsit hanem beviszem aztán 1-3 óra alatt elintézik, ha nem ajánlanak csereautót! Nem mondom, hogy durván vezetnék, de ez a kocsi nem való közuti közlekedésre! Ami van rajta mind gagyi és elromlik, ami meg nem az vagy zörög vagy krákog.

- Valami gond a világítással zabálta az izzókat. Szivárgott az olaj, motorháztető nyitó/záró. Ablakemelő, mp3 lejátszó, váltó.

Fenntartási költség (3) Évjárat 2007
Előző autója? Következő autója? Ford Focus