Autók » BMW » 5 (2003-2010)

5 M5

M = Megabrutál

Eszméletlen szerencsém volt.... nagyon fiatalon sikerült megszereznem a jogsimat( éppen csak 17)! Lemendtem az egyik haveromnak a tuning garázsába és megkérdeztem nem tud e nekem valami gyönyörűséget maximum 1,5 millió Ft-ért? válasz: de! és már meg is vettem az használt BMW 316i-met... Kb 2 hét múlva teljesen totálkárra törött mert belémszáltak hátulról az autópályán aztán megcsúszott és ... képzelhetitek:S... (term nem az én hibámból:D). A lényeg h be lettem perelve... viszont visszacsapott ugyanis végülis nekem itéltek eszméletlen kártérítést így vettem meg az alighasznált M5-ösöm alig 17 évesen...
H az autóról is mondjak...:D : Remek!!!! egyszerűen nem lehet szavakkal leírni... ha kell kezesbárány és 15 km/h val poroszkál... de ha odalépek akkor a 2 tonnás monstrum kb 5 vagy 6 sec alatt már 100-al repeszt... és megsem áll egészen 300-ig. (tuningcég segítségével nem volt nehéz kiszedni a folytó elektronikát... na jó az volt:S) szóval semmi probléma vele de egyre nagyon kell figyelni!! Ha egyszer elindul a segge akkor igen igen meg kell fogni... ;)

- semmi az ég adta világon

Barátom saját tuning garázsába... :)

Fenntartási költség (5) Évjárat 2006
Előző autója? 316i Következő autója? M6