Autók » Volkswagen » Polo (2001-2009)

Polo 1.2,12v

A Bagoly :)

0 km-esen vettük az autót!Persze full fapad az egész!De az érzés mindent kárpótól hogy Volkswagenem van.A centrálzár nagyon hiányzott belőle ezért 5000 szép magyar Forintért beletettünk a haverokkal egyet ami azóta is szépen muzsikál!A fogyasztása közepesnek mondható!Persze ha szépen bánik vele az ember és nem olyan eszement Hondás módra forgatja.A váltó és a kuplung azok 10/10 esek!Baromi jól kapcsolható a váltó oda megy ahova kell nincs az a rossz reccsenő érzés fokozatváltáskor mint mondjuk egy puntóba!Az ülések persze nem valami kényelmesek de többet nem is vártam spórolós német barátainktól.Mindenki sír hogy jajj milyen drága a szervíz stb stb!Na én olaljcserével,összes szűrő,fékolaj cserével áltam meg olyan 16 ezer körül.Persze egy kedves barátom jóvoltából!Egyedül fékbetéteket nem cseréltünk mert még hibátlannak mondhatóak!Összeségében ez egy nagyon kellemes kis autó és éjszaka a kék műszerfalvilágítás nagyon kellemes huligán érzést ad:)

- Sajnos egyszer otthagyott az Örs Vezér téren!Leállt az egyik a henger egy hibás transformátor miatt!Persze ez nem a németek hibája mert már mindenki a kinaiaktól veszi ez elektromos kütyüket!

Eleinte márkaszervízbe vittem!De többet soha!úgy leggombolják az embert ahogy lehet.

Fenntartási költség (9) Évjárat 2001
Előző autója? Bmw 520 Következő autója? Volkswagen
Verdikt (7.5/10)

Volkswagen Polo 2001 (2005 - 2006)