Autók » Ford » Sierra (1982-1993)

Sierra TEMPO 2.3 (USA)

NAGY ÍVBEN EL KERÜLEND?!

Szóval el?szöris ez nem sierra csak ahhoz nagyon hasonló USA ford: ford TEMPO vagy mercury cougar. Sajnos a népítélet rovatban nincsen külön amerikai ford szekció:(( Nagyobb baj az, hogy a mercury autóknál nem lehet tipust választani így hiába az egész mert a rendszer nem fogadja el a véleményt hiszen nincsen tipus választva(mert nincs mib?l)...Az aleko-nál is ez a helyzet és még pár helyen:((

Szóval ha valaki ilyen autóval találkozik akkor messzire kerülje el!
Szinte minden el romlik rajta. A szervízben gátlástalanul le húznak(americar), pofátlanul hatalmas összegeket kérnek és olyan dolgokat is cserélnének amik még nem is romlottak el!
Egy futóm? hibára pl 150.000ft-os ajánlatot kaptam, másnap egy maszek futóm?ves 12.000ft-ért(!!!) meg csinálta! Nagyon durván gusztustalanul pofátlanok!
A ford temponak kissebb az els? ajtó nyílása mint a leg kisebb hátsó ajtajú európai autónak! 170cm és 90kg fölött kínszenvedés be és kiszállni. A fél automata öv egy vicc, a fogyasztás szintén az :14-18liter/100km.
A tempomat jó és a klíma is er?s viszont a 120km/h-s végsebesség nevetséges...
Iszonyatos pénznyel?, megbízhatatlan "autó"! Inkább vettem volna egy sierrát harmad áron. Amúgy 490-ért vettem és 380-ért sikerült egy balekot találnom rá...Közben rá költöttem olyan 300-at úgyhogy 400kiló bukta:(((((((
NAGY ÍVBEN EL KERÜLEND?!

- A komplett futóm? 1 év alatt. Önindító, elektronika.Váltó, fékek, kormánym?...Szinte minden ami mozog.

Americar szervíz XIII.ker. A legnagyobb rablóbanda amivel valaha találkoztam!

Fenntartási költség (1) Évjárat 1993
Megbízhatóság (1) Vezetett km 20000