Autók » Mazda » 121 (1990-1996)

121 1.3

Kis japán fiesta

14 év után jópár helyen kikezdte szegényt a rozsda, ott ahhol a víz megállhatott kis résekben ívekben.
Égyébként nagyon kedves kényelmes ódon felfüggesztése a Magyar utakra való, masszív és ha nem is finoman de határozottan nyeli el az úthibákat ugy hogy egyálltalán nem érezem azt hogy szét akarna hullani. A váltó remek lenne ha ötösb?l négyesbe visszahúzáskor nem akadna.
A kormányszervó hiánya rettenetes de csak parkolásnál egyébként rendben van. Az anyagok szépek ööö vagyis kellemesek. Hátul rengeteg hely van fejnek lábnak csak csomagnak nem a csomagtartó rettent? kicsi. Ezt ellensúlyozandó a hátsó úl?lap elöre hátra huzogathazó több fokozatban kis kompromisszumal kellemes méret? csomagteret lehet el?állítani a hátsó lábtér rovására.
A motor kis sebességnél lelkes száz felett is gyorsul de nem túl vehemensen mindenesetre a Magyar utakon legális sebességeket
elérni és tartani is képes. Bár autópályasebességnél(130) már kortyol is rendesen...

- fékbetét, ajtózár, hátsó ablaktörl?motor, gyújtásmodul:-(

mazda óbuda
kétbalkezes, pénzéhes, lassú, rossz

Szerencsére nem sokat kellet szervízelni

Fenntartási költség (9) Évjárat 1991
Előző autója? 1.1 unversal Következő autója? Honda Jazz