Autók » Volkswagen » Golf (1983-1992)

Golf 1.6 D

Ipari hulladék, az autógyártás szégyene!!!

Azt hiszem, hogy a hiba lista önmagáért beszél.
Lehet, hogy a barom német fanatista módon imádja ezt a szutykot
én nekem ez volt az els? nyugati autóm és nagyon csalódtam.
Természetesen arra gondoltam, hogy kifogtam ....
Ezek után vettem egy 1.8-as Jetta-t .... és kezd?dött minden el?r?l.
Szinte ugyan ezek a hibák jöttek el? csak volt annyi eszem, hogy hamar megszabadúltam t?le.
Majd vettem egy "csíkszem?ek" féle Colt-ot amire sok okos német autó párti azt mondta, hogy meg fogom bánni mert nagyon drága minden Japán autó-hoz az alkatrész.
Tényleg drága, de hát ha nem rolmlik el akkor nem is kell megvennem, ha nem kell kicserélni akkor a szerel?k is csak olaj cserénél látnak.
Tehát megkérdezném a sok fanatistát, aki a német min?ségre esküszik, hogy akkor most mi az igazság.
Meg kell nézni a Német Autóklub jelentéseit és ....... látni lehet a min?ség különbséget.
Azóta csak Japán autót használok, mert ráadásúl nem kell hozzá benzin kutas haver ugyanis ezek nem csak. hogy mennek, kényelmesek, minden kézre áll, de meg a fogyasztása is sokkal jobb mint pl. Jetta bárátom városban 1.8-as megette a 12 liter benzint. Az 1.6-os Corollám csak 8 litert hajlandó meginni, mert megy a légkondi.
Sok sikert kívánok a kedves német autót kedvel?knek.

- H?t? kijukadt
- F?tés radiátor kétszer kijukadt