Autók » BMW » X5 (2000-2006)

X5 3.0d

Gyalog járni is jobb...

- Soha többet szutyok BMW-t! Már akkor éreztem, hogy ebb?l baj lesz, amikor hagytam magam rábeszélni erre az ótvar világos diófa(?) bels?re, amivel azt gondoltam, kés?bb megbarátkozom majd. Nem barátkozunk azóta sem. Annyi fejfájást okozott már nekem ez a f*stalicska, hogy csak még inkább gy?lölöm a gagyi enteri?rjét. Csak bírnám már eladni végre! Iszonyút bukom rajta, ez már teljesen világos.
- Kezd?dött a kálváriám az elcseszett szar automata váltójával. Els? alkalommal szerencsére még itthon, másodszor azonban már Svájcban rohadt le alattam. Szénné röhögték magukat a kinti partnerek, hogy szenvedtem ezzel a kehes csatalóval. A legnagyobb égés akkor ért, amikor kecskebenzin-szimulátorként megálltunk a határon, és nem tudtak minket kikerülni, mert nem volt elég hely. BMW, mi? ...vazze´... ezt a három bet?t soha többé nem akarom látni így egymás mellé leírva, mert az élett?l is elmegy a kedvem. Visszasírom az ML 320-amat, azzal nem volt semmi gond. Bár a végs? megoldás azt hiszem egy Audi Q7 lesz. Ha a Merci el?tti A6-osomra gondolok, rögtön a megnyugvás tölt el. Na az egy Autó volt.

Wallis Pest - vigyorgó rablók

Fenntartási költség (1) Évjárat 2005
Előző autója? ML 320 Következő autója? Audi Q7
Verdikt (1.8/10)

BMW X5 2000 (2000 - 2006)