Autók » BMW » 3 (1998-2005)

3 320d

Padlón 7 liter (csak balsávban használóknak ajánlom)

Néha fulad(4-es vagy 5-ös padlonál), nem tudom miért, kicsit zavaró, ha pl. flotát elözöl. normál használatban semmit nem veszel ebböl észre. 530d után kicsit gyengének érzem 170km felett, de ha nem volt 30d a talpad alatt akkor nagyon elégedett leszel a "mozgással". Tolatni, parkolni szerintem nőiesen érzésböl lehet(kár, hogy a háritó szines és nincs horgom :-).....) Az auto nagyon kényelmes, de Én mindig könyöklök, hosszú uton kicsit fáj a jobb vesém, de majd kivetetem a VESÉM ....két kézzel még nem fogtam a kormányt az autó 200km is stabil és csendes(egyszer már fogtam két kézzel, mert kijött elém valaki) mindig kijön elém valaki és mindenki lassabb, mint Én. Nagyon kell nézni a km órát, föleg országuton, mert hamar megvan 160-180km és akkor áll neki elözni a KALOSZOS mikor már nem kéne, a fék nagyon jó, meg refi-kürt kombináció is hatásos, tehát az ABS 180km-nél is tudja a dolgát.Én nem költök autora, ha érzem, hogy kezdi feladni, gyorsan eladom. A barátaim tiltotak BMW-töl mert szervizigényes, hát nem tudom, nálam "vadtartásban ", de még bírja(ha nálam nem adja fel, nálad se fogja).Elötte VW tádéval jártam (legutobb) az a lonyáltol a hütőolajig mindennel elment gond nélkül, de BMW-be bizony kuton kell tankolni, mert a homoktol meghal a g.olaj távpumpa állítolag és az drága ugyhogy megkérdeztem a srácokat az utcában, hogy merre van b.kút és azota ott veszek g.olajat meg még egy pár ADÓ nemet.( Nem baj most már legalább én is fizetek közterhet.) A csaj akitöl vettem 6 l/100km járt Én adtam hozzá egy litert, de ez szerintem így normális.(nem kamu padlozgatva 7 max 7,5) A kombi változat van nálam, csak az irigyek mondják rá, hogy gáz- praktikus, hosszu utakhoz is tudsz pakolni, a sedánba szerintem kicsit rossz cuccolni.

- semmi, (de a jobb első ablak "belassult") a sok csajozás(elvihetlek duma)

a szomszéd gyerek LADÁn nött fel, tehát az olajat kitudta cserélni

a szomszéd Csabi

Fenntartási költség (1) Évjárat 2001
Megbízhatóság (9) Vezetett km 12000
Előző autója? T4 Következő autója? BMW 330d,530d,740d
Verdikt (6.2/10)

BMW 3 (E46) 1998 (2005 - 2005)