Autók » Volkswagen » Polo,derby (1981-1994)

Polo,derby 1.3 i(meredekhátú) 55le

FOX, a városi farkas

Mikor elöször megláttam agya isten csúnya eleje hosszú hátulja csapott fuj.De aszténaz évek muléséval teljesen megszoktam egyszerüen rajongtam utána. Hatalmas visszapillantoi voltak mint egy IFÁ-n jol lehetett vele manöverezni a városban,fürge gyors jól áttételezett váltó kisé autopáján hangos(4gang miatt)Belső kulturált elöl a hej fejedelmi az ülés jólbeállitható minden kézreáll hátul szörnyü csak gyerekeknek jó.Nagyon jol variálhato.Kis és középtávú utazásokra tökéletes kis családoknak.

- gyujtásrelé kb( 2000huf)
- benzinszivatyu(8000huf)
- kerékcsapágy kb:130e után (15000huf)
- hátsó dob (8000huf)
- apro elektronikai zavarok automata szivató modul (bontó kb:10000huf)

saját vw doki minden hibájára talált megoldást soha nem monta, hogy nem tudja megcsinálni

Fenntartási költség (8) Évjárat 1992
Előző autója? Következő autója? vw golf 1.9 TDI