Autók » Ford » Orion (1983-1990)

Orion 1,3 GL.

Öreg Róka!!!

Üzemképtelenül vettem, egyhétig szenvedtem vele de jó!
Nagytemponál is keveset fogyaszt!Városi fogyasztás:8.8,5
ország út:100km.ig 6.lityó!120km.ig 7.lityó!A csúcs sebesség 165km/h
Szivaton füstikézik és padlógáznál.El.ablakok elöl-hátúl,szervo kormány,metál fény,alu papucsok.
Ezek az extrák több 100ezer.ft.ba kerül,újonnan-nekem az egész cak pakk:60000ft-javitással,1,5 év müszaki friss zöld kártya rádios cds magno mp3: blaunkput márkályu 5.1 hangzással!
--------------------------
Szóval ahogy eddig írtam az igy is történt,még mindig járok vele,szeretjük mindanyian,bár volt jobb,rosszab kocsim is de,ha lesz-az is ilyen tipusú lesz,mert bejön!Igaz,hogy régi tipus sok extrával-pl:elektromos ablakok(elöl-hátúl)-gyári,metál fény,alu felnik,plüss mindenüt!Ha újjonan nézük,ez mind több-100.ezerbe kerülne!A gép:35ezer ft.volt és költöttem rá:25ezret!60.000-ért szerintem megérte 1,5.év müszakival,és 6.hónap zöldkártyával!A többi már csak papir meló!

- Mikor megvettem,már füstökézet,de csak szivatón és padlo gázadásnál.Olajat az elején cseréltem és nagyon dzsuvás volt,de azóta csak néha locsoltam útána.

Úgy vettem,hogy nem üzemelt rajta semmi,de még a gépház alatt sem.1-hétig szenvedtem vele,de összeraktam!!!Állítgatni kellet az 1-torkos karbin,de most jó!Városban:8,8.5-lityó.Vidéki szakaszokon:100km.ig:6!120km.ig:7-lityó!A csúcs tempó:165.km/ó!,ment vólna még,de nem mertem neki nyomni,mert csak 22.éves!

Én javítom az összes kocsim,de nem szakmám!Ez van!

Fenntartási költség (3) Évjárat 1985
Előző autója? Scorpio 2,0i Ghia. Következő autója? Ford Orion 1,6i