Autók » Volkswagen » Golf (1991-1999)

Golf 1,8 CL

Amit 1 autónak bírnia kell

Az autót 2001-ben vettük,105.000 km-rel,é azóta beletettünk még kb 50ezret.Semmi olyan nagyobb gond nem volt vele,amit érdemes lenne megemlíteni,mert ő csak szolgált minket,mint egy h¤séges kutya,pedig nem egyszer lett neki odalépve (persze ez nem 1-esben való 6000/min-es fordulatot jelent). Az idő elteltével lettek gondjai-bajai,de ez természetes(fém a fémen----sajnos).Most kb 155.000-nél járunk,és már sajnos zabálja az olajat(utána kell tölteni 1 litert kb 300 km-enként!!
Amugy az egész család meg van vele elégedve,mert sose hagyott minket cserben.Még mindig használjuk,de már csak a papírok kellenek,hogy meglegyen az új autó.

- Árakat nem írok,mert nem emléxem,de amugy is csak tipikus golf-ár:
- lengéscsillapító (elöregedés)
- kopó alkatrészek ( :( )
- riasztó (valami noname)
- kp-zár (csak a hátsó kilincsek)-1000HUF/db

Falubeli

Fenntartási költség (7) Évjárat 1991
Előző autója? 2100 Következő autója? Seat Cordoba 2003/2004
Verdikt (6.9/10)

Volkswagen Golf 1991 (1991 - 1997)