Autók » Opel » Astra (1998)

Astra 1.4 16v

A hű szerető

Nagy, kényelmes, megbízható!Nagyon jó, szeretem!az 1.4-es motorral az M3-ason 200-at ment és nem melegedett!Ha előzni kell 3000 alatt érdemes 1-et visszarámolni(kisujjal)de 3000 fölött nagyon rugalmas és van tartalék!Összeségében 1X kellett izzót cserélni benne(helyzetjelzőt).Futóműve, sportos, kellően kemény.Kopó alkatrészeket kellett csak cserélni benne és egy hengerfejtömítést. De ezek is viszonylag filléres dolgok. Mentem vele közel 1000 km-t is egyhuzamban(Debrecen-Budapest-Szekszárd-Budapest-Nyíregyháza-Debrecen)és egy deci olajat sem kellett utántölteni, pedig néha azért húztam ,,verseny" üzemmódban tiltásig is(6500).Valamivel több mint 50 liteles a tank és egy tankkal simán lehet akár 500 km-nél jóval többet is menni.A belseje szép, eddig semmi sem romlott el, a műanyagok is jó minőségűek.A kasztni egyszerűen gyönyörű, áramvonalas és azok az első fényszórók.Simán odalehet vele állni minden téren például egy VW mellé.EZ EGY IGEN IS NAGYON JÓ AUTÓ.

- Semmi

Opel Danubia