Autók » Alfa Romeo » 164 (1987-1998)

164 2000 twin spark

ALFA ROME-jó!

Még mindig megvan! Alfa Romeo. Mindig tetszettek ezek az autók, de soha nem vágytam rá igazán. Egy drágább autó csere-beréje során ajánlották, szóval szinte véletlenül ültem bele. MOMO felnik, REMUS dob, sport légszűrő, -ez látszott, chip tuning, -ezt mondták. Tényleg benne volt. Hallottam valami hülyeséget, hogy "alfás szív", meg "fíling", na persze! Azóta sem tudom, hogy milyen spórát, csírát szórt bele az olasz, de engem is elkapott valami. Nehéz lenne megfogalmazni, hogy mi. Talán amikor kiló 60-nál odataposok neki, az a hörpölő hang, mintha tépné be magába a levegőt és 200-ig boldogan tol. Vagy az, hogy ugyan már nem fiatal a paripa, de még mindig tisztelik. Nem tudom. Amit nem díjazok, az az, hogy főleg még nem üzemmeleg motornál, alacsony fordulatról gyorsítva, torpan egy pöttyöt.

- klíma beltéri egység, ezzel párhuzamosan a külső-belső hőmérő össze-vissza mutat, akár -30 fok eltéréssel, hátsó rugó eltört, két talpas szétrohadt, hűtőből az alsó harmadon a lamellák kirohadtak.

Fenntartási költség (4) Évjárat 1993
Előző autója? Frontera Következő autója? Alfa 159, vagy 166