Autók » Opel » Vectra (1988-1995)

Vectra A2000 16v c20xe

Az eladott Vectrák száma magáért beszél

Nagyon jól szerelhető. olcsó alkatrész. -komplett motor generál, komplett futómű és kaszni generál. még most is használom és semmire sem cserélném le! A másik Vectra ami szintén nálam van 12 éves X16sz és eddíg csak a generátor halt meg egyszer. Soha semmi baja nem volt és minden működik még rajta. Újonnan lett véve és most lépte túl a 300.000 Km-t. 3 piszok gyári hibája van az A vectrának. 1: az Abs mintha nem is lenne olykor. Javallatos a szenzor gagyi konzolja helyett fémet gyártani. Bejött. 2: a motorelektronika lémpát nem kell komolyan venni. többet ég mint a hejzetjelzö 3: rohad a hátsó híd a gyári alválzvédő alatt. Érdemes idejében javírtani a kicsi roszdahibákat!!!!

- -ablaktörlő faudi fej
- -generátor 150.000 után ( 1.6 x16sz )
- -check contol engine (ellenörző comp. kesztyűtartó felett)
- -szervó nyomócső
- -olajteknő kilyukadt ( éljen Budapest...)

Nem adom ki a kezemből egyiküket sem!

Fenntartási költség (8) Évjárat 1990
Megbízhatóság (10) Vezetett km 20000
Előző autója? Kadett e 1.3s Következő autója?
Verdikt (8.5/10)

Opel Vectra 1988 (1988 - 1995)