Autók » Honda » Civic (1987-1991)

Civic 1,5 16V

Motoregér

...én 196cm magas v.ok,de bele tudom hajtogatni magam;megjegyzem a másik kocsimban (AUDI) is alacsony a kormány(nekem),a Honda első perctől ahogy megvettem,a munkábajáró kocsim.A fogyasztása 6-8 l közé tehető a cipőtalp határoz...!!!80-90-es tempóval 6-6,2;Folyamatos 150-nél pályán 8 ALATT!Azt hittem,mikor megnéztem,mennyi a vége rosszul látok:190!1.5-ös motorral és ez a "gyengébb"!1,6-ossal már nem itt ülnék,hanem Szent Péter mellett,(v. Luciferrel lent)Kicsit fapados,de a minap,amikor az új Mini Cooperral arcoskodó kollégát "tanítottam" felüljáróra felfelé gyorsulni,azt a sárga,majd vörös fejet le kellett volna fényképezni...Indul,gyorsul,ha kell,fűt,télen mint állat(volt nálam kölcsön Fiat Punto,Stilo télen azt hittem belefagy a s...em letakart hűtővel).Ez 17 éves,jövőre érettségizik,ja az elektromos tolótető működik!!!helló! és nem ázik be!Nem kurblis! mint 1-2 (EU)...típusnál... A rozsdahólyagos kasznijából ha odalépsz neki ki akar szaladni,szóval,ha lesz több lóvém,a következő is egy Honda lesz...a többi bekaphatja...

- még semmi

Zsolti bácsi átnézte,vélemény:korának megfelelő,nem lesz vele bajod,a Hondák jók:) (még szép!az ennyi idős Ladámat harmadszor kasznizták+fúrták a motort,ez meg ahogy a gyárból kijött!!!,igaz azt is szerettem annak idején...)

Fenntartási költség (8) Évjárat 1990
Megbízhatóság (10) Vezetett km 20000
Előző autója? még+van az AUDI is! Következő autója? másik Honda(csak újabb)
Verdikt (7.3/10)

Honda Civic 1987