Autók » Volkswagen » Golf (2003-2007)

Golf golf 1.4i

AZ ÁTKOZOTT

Mi második autóként használjuk de nekme akkor is az első ha tehetem mindenhova ezzel mehgyek.Jó vele közlekedni csak igen törékeny szeretik a bénább autóvezetők betalálni de majd erről később.Belülről szép de mondjuk a szép az inkább estére vonatkozik.A váltója nagyon jó szinte egy ujjal lehet pöcöktetni és szinte be pattanik a helyére szervója is nagyon könnyű a fék ek azok nagyon fognak ugyhogy azt szokni kell mert könnyen fent akadhat az ember az övön.az ülések kényelmesek és hátul is elfér az ember.A motorról sok mindent nem tudok irni ehhez a kasztnihoz nagyoyn gyenge ha az ember gyorsabban akar menni pörgetni kell de akkor viszont sokat eszik tehát aki versenyautót szeretne az ne ilyet vegyen.Viszont az meglepő hogy ha pörgeti az ember komolyan mondom szép hangja van és ez nme csak az én véleményem jó viccesen hangzik de tényleg igy van.fogyasztása az egy ekkora motorhoz képest sok ha ne nyomja nkei az ember városba benyeli a 9 litert 75LE 1300 kilohoz olusza felni meg az utasok nagyon kevés.5személyt nme is szabad beültetni mert akkor a hajamat leeszi.külselye nem tudom nekem nagyon tetszik oylan kis szolíd de mégis feltünő ha kicsit meg van csinosítva ez például fekete+fekete 20as fólia 17" audi rs4es polir fekete aluk (nagyobbat nem engedtek rárakni szüleim pedig szerettem volna).Az árnyoldala az autónak angy fogysztás kevés LE drága alkatrész szeretik lopni ja meg nme tudolm csak ennél a golfnál vagy másoknál si szerintme el van átkozva az autó egy év alatt 3 szor volt törve.Először kiveittem a seatszalonba ott a pali vitte be a műhelybe hátra és egy volkswagen kisteher belefordult az oldalába két oldalsó ajtó meg küszöb csere kötelező kifizette jav költség 430 ezer plusz minusz pár ezer.utána jó mondjuk arról én tehettem azt nme irom le mi történt:) lökhárító homlokfal hütő ablakmosótartály motorvédő burkolat jobb első defekt meg felni javítás önrész 100000 ezer többi cascora ment ennek a jav kltség 500 ezer körül volt ez is plsu minusz egy pár ezer.A lövetkező győrbe daweoo fso palikűm szépen összetolt minket a lámpáknál 4 autót egy fiestát engem panda meg egy fábiát ezt is fizette a kötelező.itt csonagtartó csere hátsó lökös csere elöl a lámpálat cserélték hüttörács lökhárító homlokfal motorháztető volksawagen embléma ennke a jav költsége 612 ezer.Tehát kb majdnem1,5 millióba van a kocsi javítás.mindig betalálnak.Szalonokról nem tudok sok jót irni az egyikbe összetörték a másikba meg olyan szarul csinálták meg a motorháztetőt ugy polirozták le hoyg beleégettek a lakkba a csomagtartó ajtót rosszul állitották be és két kattanás akkor van becsukva na ez egyet kattan és nem működött a hátsó ablaktörlő mert a kocsi ugy érzékelte hoyg nincs becsukva meg akarták magyarázni hogy az rossz is volt amikor odavittük ha meg lecsapta az ember akkor a hátsó lökösről a festéket szedte le vihettük vissza.Ezután kötelezőre kellett volna vinni el volt kopva a fékbetét és a tárcsa is azt is cserélni kellett volna 200000 ezret mondtak rá elvittük egy nagyon jó szerelöhöz a töredékéből megált a kötelező plusz a fékbetét és a tárcsa csere ennyit a nagy szalonokról lehuzás az egész és még csak jó munkát sem végeznek ugyhogy nme javaslom senkinek sem.Összeségében nagyon jó autó szeretem nagyon csak eléggé balszerencsés vagyok vele.

- két tompitott kiégett rá egy hétre a másik is ezen kívül csak a kötelezők ja meg a fékbetét és a féktárcsa elkoptak.az autó 3x volt törve sajna 2szer nme tehette róla egyet meg fizetett a casco.Ezeket cserélték:motorháztető hütő rács embléma lökhárító ütközés elnyelő zónák homlokfal hütő ablakmosótartály motorvédő burkolat lámpák mind a kettő elöl. jobb oldali ajtók jobb oldali küszöb hátsó csomagtartóajtó és lökhárító.

seat ott összetörték ugyhogy oda többet nem. ezután skoda de ott lehuzzák az embert és szar munkát végeznek ugyhogy magánszerelő.

Fenntartási költség (7) Évjárat 2004
Előző autója? Következő autója? mindenképpen német 1.8T passat vagy e46
Verdikt (6.6/10)

Volkswagen Golf 2003 (2005 - 2008)