Autók » Toyota » Corolla (2007-2013)

Corolla 1,6 vvt-i MMT

Rángatógép

A nagy Toyota ezt tudja
Lássuk a panaszokat: a robotváltó egy horror, kapcsolások összevissza, rángatás, nagy fogyasztás, ki kell taposni a belét már egy sávváltásnál különben me se moccan ... csak manuális váltó !!!!
A belső térben az anyagok hypergyorsan koszolódnak, bármihez hozzáérsz azonnal vége, fekete huzaton foltok a műanyagok karcolodnak, 2 hónap után úgy néznek ki mint egy legalább 5 éves autón. a külső fényezés sem a legellenállób de ez már meg sem lepett. További apróság a csomagtartó igénytelensége... burkolat lehuzófül hiánya.
A vezetésmegutáltató nyugdíjas futómű.. nyeklik nyaklik a kormányon minden apró úthibát megérezni egyszerűen kellemetlen és a biztonságérzetét is megtépázza a sofőrnek pláne hogy több mint 5 milláért se ESP se egy rendes gumi rajta.
Mi a jó benne ? A külső design, kényelmes ülések, jól kidolgozott szép műszerfal, lehet hogy a motor is jó lenne a kézi váltóval... szerintem egy jó autó is lehetne ha foglalkoztak volna vele még fél évet !
Pozitívum:céges autó

- MMT robotváltó vezérlőelektronika+ egyéb kütyük garnaciális csere
- Bármikor képes elszállni a váltó, igazán extrém sport ha üresbe ugrik előzés közben.

Reálszisztéma

Emil Frey

Fenntartási költség (5) Évjárat 2007
Előző autója? Astra Következő autója? OPEL Vectra /HONDA Accord
Verdikt (3.3/10)

Toyota Corolla 2007 (2007)