Autók » Hyundai » Accent (2000-2006)

Accent 1,5 CRDI

Piros kis békaszemü

1700000 ért vettem. 1 éve használom nagyon szeretem 80lóerős motor 184Nm nyomaték egyszerüen iszonyat ahogy megy. Igaz ez az első diesel autóm de meglepődtem hogy az 1.3-as suzukim után ez még jobban húz. Átlagosan 100-as utazósebességgel használom és így is csak 5.5litert eszik. Amikor megvettem egyszer hajtottam meg igazán és 4személlyel 180-at tudtam belőle kihozni. Szerintem ebben a kategóriában ennyiért nem kapsz jobbat. Azt mondom ne féljetek a Koreai autóktól nem adok 1 évet és a nyugati autók a süllyesztőbe kerülnek. Csak jókat tudok mondani róla ugyhogy hajrá Korea.

- Bosch magasnyomású szivattyú nyomásszabályzó szelep. 50000km-nél adta meg magát. Gyári ára 97000+áfa de okosba 47000-ért vettem. Bal oldali tompitott kb 2havonta kiégett, műszerfalvilágítás néha világított néha nem. Ezek ellenére nagyon jó kis autó nagyon szerettem vele járni.

Hyundai speed Komárom itt akarták 97000+áfáért kicserélni az alkatrészt a garanciális autómon mondván hogy erre az egy alkatrészre pont nem vonatkozik a garancia. Hát b...... meg!!!!

Fenntartási költség (10) Évjárat 2004
Előző autója? Swift 1,3 GLX Következő autója? Kia Ceed 1,6 CRDI???????
Verdikt (7.4/10)

Hyundai Accent 2000 (2000 - 2006)