Autók » BMW » 3 (2005-2011)

3 335D cabrio

FEELING CAR

Ez az autó egy feeling car.Imádóm volt pár luxus és sport autom vagyis pontosabban kettő.Az egyiket 18 évesen kaptam szüleimtől az álomautomat egy e46 m3 at amit 2 év mulva sikeresen totálkárra törtem ezután megörököltem fater cayenne turboját ezt hajtottam 3 évig majd azt mondta fater hogy megérett a cserére.Elkezdtem gondolkodni miyle autó kéne helyette mondom sport coupem már volt suvom is volt és ugy ugrott be az ötlet hogy amig fiatal vagyok kéne egy nagyon komoly igazi csajozos autó és igy jött az ötlet hgoy ki kéne próbálnom milyen a cabriozás.Rengeteg cabriot megnéztem a4 eos megm ég sorolhatnám és ahogy nézegettem a kocsikat egyszer csak megláttam a gyönyörűségemet felhivtuk elmentük megnéztük és megvettük.A világ legboldogabb embere voltam.Akkor még "alap" volt azóta vettem rá 19 es 6os bmw felniket és ráültettem a kasztnit igy még feltünőbb a gép.Na háta csajozos tapsztalatok a cayenneére és az m3ra is buktak a nők de amit ezzel lehet művelni azvalami eszmáletlen meglátnak a nők és fülig érő szájjal mosolyognak és azt látod rajtuk hogy szivük szerint beugranának a kocsiba hát nme is kell öket sokat oltogatni.Ennél csajozosabb kocsim még az életben nem volt.A másik fele a férfitársaim na hát ők meg kb megtudnának ölni a szemükkel amikor vonulok a haverommal lehuzott tetővel és két fullos csajszi vigyorog a hátsó ülésen ezért is irtam az elején ez egy feeling car.Na d eakkor most beszéljünk az autó müszaki részéről is ebbe egy 3000 res biturbos dizel moci van 270 le eszmáletlen milyen menetteljesitmányre képest beletapszt az ülésbe bár a cayennétől elmarad abba valhgoy durvábban hatott lehet az öszkerék miatt de nem lehet rá panaszom fogyasztás lábtól fúgg nekem a nagy általg 12-13 lityo ez egy 3.5 motortól nem is olyan rossz.A belseje a kocsinak gyönyörű full vaj bőr nagoyn barátságos idrive meg minden tehát full extra.Most még mit irjak ak ocsiról csomagtartó szerintem senkit nem érdekel legalább is aki azt nézi egy iylen kocsinál annak nincs ki mind a négy kereke.Hát röviden ennyit a gépről a következő kocsim is valami feltünő teremtény lesz nem nagyképűségból csak már annyira megszoktam a szereplést ezzel az autóval hgoy nehéz lenne vissza csöpeni az átlagba bár nehéz lesz megtalálni a méltó utodot de ugy gondolom hgoy egy uj mustang megtenné elég ritka autó és nem is drága majd meglátjuk mit hoz a jövő.Ezt az autot meg minden tehetős feltünésre vágyó fiatalnak ajánlom meg peprsze annak aki csajozni akar mert ezzel aztán lehet nálam csilalgos 5 ös kap ez az auto és soha rosszab ne legyen.

- 1 éve van nálam az autó de lekopogo maz ég világon semmi csak a kötelezők

Wallis Pest