Megérné behozni egy Nissan X-Trailt?

Kedves Vámszakértő!

Svájcban és Németországban láttam, hogy egy 4-5 éves Nissan X-Trail lényegesen olcsóbb, mint nálunk. Kérdésem az, hogy megéri-e behozni Magyarországra, és ha igen akkor milyen úton és vonalon.

Üdv:

Misi

Kedves Misi!

Mire az autó magyar rendszámot kap nagyságrendileg 800 000-1 300 000 Ft költséggel kell számolnod, ami tartalmazza a regisztrációs adót és a forgalomba helyezést is. Ez több utánajárással, idővel jár, mintha itthon vennél egy autót. Itthon egy ilyen autót 3-3,5 millió között lehet venni.

Hogy megéri-e, csak te tudhatod. Javaslom, ha teheted, személyesen is nézd meg az autót, így nem érhet nagy meglepetés, mert képek alapján sok minden nem annak látszik, ami valójában.

Üdvözlettel:

KeSMustang

A fenti tanács első megjelenésének időpontja 2009. július 21., 16:56, ezért előfordulhat, hogy a jogi háttér vagy a piaci helyzet megváltozása miatt már nem időszerű, vagy téves. A tanácsok pontosságáért és hasznosságáért szerkesztőségünk mindent megtesz, de tartalmukért és a betartásuk következményeiért felelősséget nem vállal.

Szóljon hozzá!

Szóljon hozzá!

 
Ehhez a bloghoz csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá.
 

Totálvám Totálvám

Ugye, hogy kint mennyivel olcsóbb? Kivándorol? Bevándorol? Regadót fizet? Kérdezze a Vámszakértőt, vagy böngéssze a rengeteg eddigi tanácsot. Kereshet is! Pillekönnyű közterheket kívánunk!

KeresésKeresés

IndapassIndapass