Nem maradhat ki a Zsiguli-hétből a Bólogató Kutya sem. Pimpelés, agyament restaurálás, autóépítés mind le lett aratva, de eddig kimaradt a házivideó. Bepótoljuk.

Mint ahogy Havanna-lakótelep fénykorában szombat esténként hallani lehetett, úgy hörög az 55-ös rajtszámmal díszített alufelnis Zsiguli kipufogója. Nem biztos, hogy a pilóta át akarta ugratni a patakot, lehet, hogy tényleg az iszap volt a cél: a biztonság kedvéért azért kiszedték az üvegeket a becsövezett gépből. Sisakot fel, nagy lendület – eddig minden stimmel. Csak a dobbantó sikerült kicsit ferdére, így aztán csavart szaltó lett a vége. Reméljük, a bátor litván sofőr sértetlenül megúszta a zsigulis kalandot.

<object classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,40,0" height="309" width="478"><param name="id" value="player-2be9d25e11"/><param name="src" value="http://assets.indavideo.hu/swf/player.swf"/><param name="quality" value="high"/><param name="bgcolor" value="#000000"/><param name="wmode" value="transparent"/><param name="allowscriptaccess" value="always"/><param name="allowfullscreen" value="true"/><param name="flashvars" value="vID=2be9d25e11&v=1063&onsite=1&autostart=0"/><param name="type" value="application/x-shockwave-flash"/><embed allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" bgcolor="#000000" flashvars="vID=2be9d25e11&v=1063&onsite=1&autostart=0" height="309" id="player-2be9d25e11" quality="high" src="http://assets.indavideo.hu/swf/player.swf" type="application/x-shockwave-flash" width="478" wmode="transparent"/></object>
Hírszerkesztő TC
Hírszerkesztő TC