Autók » Ford » Scorpio (1985-1998)

Scorpio 2,0i Ghia DOHC

A család kedvence

Egy igazi országúti cirkáló. ezzel lehet az autópályán kényelmesen utazni, bármilyen időben.nagyon jó az úttartása. 130-nál 7 liter,de 160-nál se lett több 8-nál. Egy ekkora autótól ez szuper, de még városban is ellehet vele autózni 10 alatt.
Amit javítanom kellett, azt könnyen megcsináltam otthon.
Szerelőhőz csak az önindítóval vittem.
Talán csak a parkolásnál vannak gondok, de csak a méretei miatt.Jól átlátható és a kétujjas szervóval könnyen irányítható.
Az ABS-sel és a négy tárcsával leragad az útra, nagyon kell figyelni ilyenkor hogy aki mögötted van, megtudja-e ugyanezt csinálni. Én 80-20%- ban használom pályán-városban.
Nekem nagyon bejött. Nagy hellyel és kényelemmel.
KIRÁLY!!!!!!

- önindító teljes felújítás 20 000
- generátor bontoot 8000
- vízpumpa új 12 500
- kuplung bowden 1600
- fékbetét összes kb18 000

az önindítón kívül mindent én csináltam.

Fenntartási költség (7) Évjárat 1991
Előző autója? 2104 Következő autója? Ha lehetne ugyanilyen. Mondeó
Verdikt (8.3/10)

Ford Scorpio 1985 (1995 - 1998)