Aprilia izomgép

Két évet váratott magára az új Aprilia naked bike

Hírek
Totalcar

Közzétéve: 2001. 09. 13. 13:47

Közzétéve: 2001. 09. 13. 13:47

Google Állítsd be, hogy a Totalcar az elsők között legyen a Google-találatokban!
 
 
 
   

Az Aprilia egy az RSV Mille motorjára épülő
izomgépet tervez bemutatni. Jelenleg a géppel már elvégezték a
közúti teszteket Olaszországban, és várhatóan a milánói kiállításon
a nagyközönség elé kerül az újdonság. Egy a Falco-hoz hasonló dupla
alumínium hídvázat kap, és az RSV erőforrását örökli, de vadonatúj
formatervezéssel.


A motort kissé visszafogják, olyan 110
lóerősre, de a nyomatéka közepes fordulatszám tartományokban még
nagyobb lesz. A hírek már régóta keringenek egy naked bike
Aprilia-ról, de mostanáig valamiért várni kellett a bemutatóval,
pedig állítólag már két éve kész a prototípus.

Egyébként is egy majdnem új motor lesz, hiába a Falco-tól származó
váz, azt a váznyaknál módosítják, és új hátsó lengővillát kap. A
formatervben új a tank, az idomzat, és egy szűken fokozott
sebességváltó segíti majd a streetfighterkedést. Várhatóan 2002 elején
kerül gyártásba a bicaj, az ára 2.7 millió forint körül alakul
majd.

Totalcar
Totalcar