De Puniet aláírt az Apriliához

A francia pilóta végül idén ismét a 250-es kategóriában versenyezhet a MotoGP-s álmok helyett

Hírek
Totalcar

Közzétéve: 2005. 01. 07. 14:11

Közzétéve: 2005. 01. 07. 14:11

Google Állítsd be, hogy a Totalcar az elsők között legyen a Google-találatokban!

Randy de Puniet a 250-es kategóriában folytatja a motorkerékpáros
világbajnokságban, miután aláírt az Apriliához a 2005-ös szezonra. Az
AAC Repsol Aspar csapat színeiben megy idén, és várhatóan a
világbajnoki címért küzd majd teljes gyári támogatással. Az átigazolási
szezonban sokáig úgy tűnt, hogy de Puniet a Kenny Roberts csapatba
szerződik a MotoGP-be, de a csapat nem kínált olyan szerződést amely
megfelelt volna neki minden tekintetben.

Csapattársa az a Sebastian Porto lesz az Aspar csapatnál, aki
2004-ben a második helyen végzett a 250-es kategóriában. Tavaly és
tavalyelőtt Puniet-nek nem volt csapattársa a Checcinello által
dirigált csapatban. Kezdetben egyforma alkatrészeket kapnak az
Apriliától, és az év eleji eredmények után dönt a gyár kit részesít
majd előnyben a másikkal szemben. Az első tesztek január végén Jerezben
lesznek új csapatával.

Totalcar
Totalcar