Többé nem tankolunk, nem hegesztünk?!
Volt pár napom rá, de még mindig azon töröm a fejemet, miért most mutatták be a BMW i modelljeit. És miért nem jövőre? Uborkaszezon van? Tény, hogy ilyenkor tényleg nagyobbat szól bármilyen újdonság, hisz szegény kiéhezett hírszerkesztőknek ilyenkor is el kell végezniük a munkájukat. Mi már csak tudjuk.