
1,6-os Cordoba sokat fogyaszt
A szerelő szerint a lambdaszonda hibája

1,6-os Cordoba sokat fogyaszt
A szerelő szerint a lambdaszonda hibája



B-Corsa fényszóróizzója
No name-et használok, havonta cserélem

Dacia Logan tuningja
A Clio ugyanilyen motorja 98 lovas

Punto 1,4 GT-met gyakran padlózom
Mit kell cserélni olajcserekor?

1,6-os 156 SW dízelhangú
Pedig benzines. Szelephézag?


Ültetés negatív hatásai
30-35 mm-rel kerülne lejjebb

190-es Mercedesem jobban is mehetne
Hogyan turbósíthatnám fel?


Rágcsáló költözött a motortérbe
Mit lehet vele kezdeni?