
Cikkek


2007. 03. 09. 17:41
Semperit Wintergrip M+S
Veszélyes nyáron közlekedni vele?

2007. 03. 09. 17:40
G-Astrára 7Jx15-ös alufelni
6Jx15-ösre kapott gumi jó lehet erre is?


2007. 03. 09. 17:40
225/40 R18-as abroncs V-ös Golfra
Nem teszi tönkre a futóművet?

2007. 03. 09. 17:39
Astra Classic II-re alufelni
195/60 R15-ös gumival használnám



2007. 03. 08. 13:59
Clio II-re alufelni
A 195/50 R15 nem biztos, hogy jó

2007. 03. 08. 13:59
C-Corsa váltómérete
A táblázat szerint a 175/70 R13 nem az

2007. 03. 08. 13:57
95-ös Escorta alufelni
ET45, 6x14, 4x108 jó lesz?

2007. 03. 08. 13:56
99-es Ghia R15-ös nyári gumija
50, 55 vagy 60 legyen a peresség?