Tanácsok gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
Tanácsok gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
Tanácsok olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
Videó & Podcast Becsületesnepper 2026. 06. 06. 10:49 BMW E36 M3: Az igeforrás A mai adásban egy óriási kincset mutat be a Becsületesnepper.
Tanácsok gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
Tanácsok gumidoktor 2026. 06. 04. 05:55 Az autóm gyűjti a kavicsokat. Veszélyes lehet? A gumikba rendszeresen kavicsok szorulnak. Lehet ennek valamilyen negatív hatása?
Tanácsok gumidoktor 2026. 05. 31. 11:58 PT Cruiser felnijét tenném a Priusra. Lehet? A gumiméret és az osztókör stimmel, de a többi adatról nem tudok semmit.
Tanácsok olajdoktor 2026. 05. 30. 13:54 37 éves, turbós benzinesbe kéne olaj (a mostanival leesik a nyomás) Egy nagyon speciális kiadású Seat Ibizában cserélném másikra az olajat, mert nyáron leesik az olajnyomás.
Tanácsok gumidoktor 2026. 05. 25. 12:04 Tehetek fel húsosabb gumit, vagy felejtsem el? Maradna a felni és a gumi szélessége, csak az oldalfalon változtatnék. Lehet?
Tanácsok olajdoktor 2026. 05. 24. 14:02 Hogyan járassam be a dízel Renault-t motorfelújítás után? Most készült el az autó, hogyan cseréljem az olajat, hogy tartós maradjon a frissen felújított motor?
Tanácsok gumidoktor 2026. 05. 23. 13:25 Normális, hogy túlfújt gumival kaptam az új Vitarát? A gumikban lévő nyomás jelentősen magasabb, mint a gyári érték. Engedjem le?
Tanácsok Autójogász 2026. 05. 20. 06:11 Lopott lehet a BMW, amit meg szeretnék venni? Az autó nagyon jónak tűnik, elvileg minden klappol, de vannak gyanús körülmények. Megvehetem vagy hagyjam?