Ganxsta Zolee és az amerikai álom
Ganxsta Zolee visszatér, az elegáns Mercedes után pedig az amerikai álmot hozta el nekünk egy Mustang formájában – a 2015 után gyártott széria már elismerten jó sportautó is lett amellett, hogy nagyon hangulatos maradt, noha ez a konkrét példány nem az ötliteres, V8-as csúcsmotorral készült, hanem a tengerentúlon népszerű 3,7-os V6-os blokk van benne. Zoli ezen kívül mesél kedvenc autójáról és az első Mustangjáról, amit egy idő után el kellett adnia.