Nyikorgó Polo ékszíj

Nemrégiben vettem egy VW Polót, és furcsa hangot ad az ékszíj.

autodoktor
Autódoktor

Közzétéve: 2003. 06. 30. 15:45

Közzétéve: 2003. 06. 30. 15:45

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Totalcar!

Tisztelt DR. Úr!

Nemrégiben vettem egy VW Polót, és furcsa hangot ad az ékszíj.

Menet közben nyikorog, de nem a csúszásra gondolok, hanem az egyik tárcsát úgy látom mintha nem egyenes vonalban pörögne. Lehet, hogy valamelyik tárcsa elkopott?

István

Kedves István!

Lehetséges, hogy valamelyik görgő ment tönkre és az van kibillenve?

Miklós

Autódoktor
Autódoktor