Husaberg supermotók 2007-re

A osztrák tulajdonban lévő volt svéd gyártó felfrissítette supermoto modelljeit

Hírek
Totalcar

Közzétéve: 2006. 08. 24. 12:20

Közzétéve: 2006. 08. 24. 12:20

Google Állítsd be, hogy a Totalcar az elsők között legyen a Google-találatokban!

A KTM tulajdonába lévő Husaberg ott folytatja, ahol 1988-ban elkezdte:
a négyütemű, kompromisszum mentes supermoto, krossz és enduró
versenygépek gyártásával. A KTM-mel megkezdett, a minőség és a
tartósság irányában tartó átalakulási folyamatban 2007-re új öntési
eljárással készülnek a Husabergek vázai. Szintén minden modell megkapja
a CNC esztergált villabefogókat, az állítható előfeszítésű WP fordított
teleszkópvillákat, az új karterházat és főtengelyt, az új
csapágyazással ellátott kiegyenlítő tengelyt és a vízpumpa új
tömítőgyűrűjét. A váltó is ellenállóbbá vált a durva váltásokkal
szemben. Az új főtengellyel tovább nőtt a blokkban található kopó
alkatrészek gyári szervizperiódusa. Az 550-es modellen megváltoztatták,
megerősítették a karterházat a főtengely csapágyak környékén.

A supermoto modellpalettán a 450-es megszűnik. Marad az FS650e utcai,
az FS650c verseny változat, valamint újdonságként az 550-es enduró
blokkjával az FS550e, mint új utcai modell lép színpadra. Az
áttervezett váznak köszönhetően több hely marad a hátsó gumi számára,
amely továbbra is csak 150/60-17 méretű hátul, de legalább nem ér bele
a kipufogóba. Természetesen az új futóműelemek megkövetelték a
beállítások megváltoztatását is.

Az első fék főfékhengerének megváltozott a beállító mechanizmusa,
amellyel a nyomáspontot módosíthatjuk. A duda is stabilabb felfogatást
kapott, remélhetőleg ez biztosabban tartja már a kürtöt. 2007-től a
supermotók sokkal inkább utcai kinézetet kapnak, jobban
megkülönböztethetőek lesznek formájuk és színviláguk alapján az erdei
harcosoktól. A lényeg a fekete szín megjelenése a supermotókon, a
gyárra jellemző kék színnel kiegészítve.

Totalcar
Totalcar