Két jármű ütközött össze péntek hajnalban az M3-as autópálya Budapestről kivezető szakaszán a XV. kerületben. A baleset miatt a Hungária körút (Kacsóh Pongrác felüljáró) és a Szerencs utca között a kifelé haladó forgalmi sávokat a rendőrök lezárták a buszok és a tehergépkocsik elől, a személyautók a Budapest XIV., Rákospatak utcáig vehetik igénybe, itt a gépjárműveket a környező utcákra terelik. A befelé haladó sávokat megnyitották a forgalom számára, azonban a műszaki mentés miatt időszakosan ismét lezárhatják - írta a rendőrség.

Az Autópályahírek szerint egy személyautó és egy tehergépkocsi karambolozott, utóbbi átszakította az elválasztó betonelemet. A műszaki mentést a fővárosi hivatásos tűzoltók végzik.

Pásztor Csaba
Pásztor Csaba
Újságíró
Autórajongó újságíróból avanzsálódott autórajongó social media manager és újságíró. Gofri és egy Mini Cooper r50 gazdája. Insta: @az_a_pasztor