Ismét izgalmas videókat osztott meg a BpiAutósok arról, hogy egyesek mennyire felelőtlenül vezetnek hazánk útjain. Az első esetben egy figyelmetlen teherautós ütközött neki egy szabályosan közlekedő Volkswagennek a Szentendrei úton.
Az eset január 20-án történt a reggeli órákban, sűrű forgalom mellett. A teherautó sofőrjének valószínűleg holtérben volt a fehér kompakt és amellett, hogy sorolni szeretett volna egyet, gyorsított is. Telibe találta a Golf bal hátulját és egy darabig tolta is, mire észrevette a problémát. Később a felújítás miatt elterelt sáv végén álltak meg, hogy rendezzék a dolgot.
A második eset ennél sokkal ijesztőbb volt. Egy sor autós haladt a valamiért 50-55 km/h-val közlekedő Suzuki Vitara mögött, mire egy fehér autó sofőrjének elfogyott a türelme. A kanyarodósávon keresztül kezdett neki egy nagy sebességű előzésnek, mire észrevette, hogy szemből nemcsak jönnek, de le is akarnak kanyarodni. Az autósnak szerencséje volt, mert ki tudta kerülni a kanyarodó furgont, de ehhez a szemből érkezőknek is korrigálniuk kellett.
A harmadik esetben pedig szintén egy előzés okozott galibát. Egy szürke Audi sofőrje egyszerre több autót szeretett volna megelőzni, de valószínűleg túlbecsülte az autója képességeit. Az utolsó manővert már nem tudta befejezni, így a szemből érkezőnek fékeznie és korrigálnia kellett, hogy ne történjen baleset. Az előzőhöz hasonlóan, ebben az esetben is felelőtlen manővereket hajtottak végre az autósok, ezért a BpiAutósok hangsúlyozza, hogy a felvételeket most is eljuttatták az illetékes hatóságokhoz.










