
Superb 1,9 PD TDI-be 5W-40-es olaj?
200 ezer kilométert futott

Superb 1,9 PD TDI-be 5W-40-es olaj?
200 ezer kilométert futott

Ibizámban Fuchs 5W-40-es használtam
Olajcsere, de mindenki mást ajánl

Kalosban olajcsere 20 ezer után
API SM minősítésű olaj jó lesz?

94-es Clio eddig 15W-40-est kapott
Érdemes váltani?

99-es Espace sebváltójába 75W-90-es olaj
75W-80-as a gyári ajánlás

2005-ös Leon eddig 10W-40-est kapott
Más viszkozitás, más gyártó

Samarába Castrol GTX
Hány kilométer a csereintervallum?


96-os, 1,0-s Ibiza motorolaja
Optimális minőség, feltöltési mennyiség


Hiba volt 1,4-es Corsámba a GM olaj!
Sokkal erősebb lett a szelephang
