Tanácsok olajdoktor 2025. 12. 14. 16:00 Plug-in hibrid VW: Baja lesz, ha 30 ezrenként cserélek olajat? Keveset megy a benzinmotor, de a gyártó előírása így is ijesztőnek tűnik. Cseréljem gyakrabban az olajat?
Tanácsok gumidoktor 2025. 12. 14. 11:05 Összkerekes autón használhatok négyévszakos gumit? Négyévszakos szettet vennék a Subarumra. Lehet, vagy felejtsem el?
Hírek baleset 2025. 12. 12. 06:05 Videó: Szökőkútban landolt egy megbokrosodott autó Kaposváron Több kamera is rögzítette, ahogy az autó tempósan rohan a vesztébe.
Tanácsok gumidoktor 2025. 12. 07. 11:11 Tehetek 16 colos gumit a 17-es felnire? – Hogy mi van??? Ha nem beugratás akkor jó, hogy feltette a kérdést, mert nagyon nincs képen a témában!
Tanácsok autójogász 2025. 12. 06. 15:05 Hibázott a biztosító, mégis én faragtam rá. Mit tehetek? A biztosító rendszere elrontotta a besorolásomat, de csak a vállukat vonogatják. Bele kell nyugodnom?
Hírek közlekedés 2025. 12. 03. 10:10 Bosszúszomj, zakózó rolleres, vaddisznó – videóválogatás novemberről Lesz min csodálkozni: A BP-i autósok egy csokorba gyűjtötte az előző hónap legdurvább videóit.
Tanácsok gumidoktor 2025. 11. 30. 12:53 Minden gumi leeresztett a régóta álló autómon. Kuka vagy menthető? Viszonylag fiatal gumik, négy hónapja eresztettek le maguktól. Végleg deformálódtak?
Tanácsok autójogász 2025. 11. 29. 16:37 Törött Skodát vettem, amit sérülésmentesnek hirdettek. Visszakaphatom az árát? Neves kereskedésből vásároltam az Octaviát, amikor el akartam adni, kiderült, hogy korábban sérült volt. Mit tehetek?
Tanácsok gumidoktor 2025. 11. 28. 06:03 Hihetek a gumikon lévő címkének vagy kamu az egész? Az EU-s címkéken betűkkel kategorizálják a gumik tulajdonságait. Ezek mennyire pontosak?
Hírek kína 2025. 11. 27. 14:53 Újabb kínai autómárka építhet gyárat Magyarországon A gyárat 2029-ig építenék meg.
Hírek nagy britannia 2025. 11. 27. 12:49 Megadóztatják az EV-ket és PHEV-ket a britek, de kedvezményt is adnak Így pótolnák a kevesebb eladott üzemanyag után kieső adóbevétel egy részét.
Tanácsok olajdoktor 2025. 11. 23. 10:09 Audiba való olajat öntöttek az olajevő Hondámba. Világvége? Töltenem kellett bele valamit, egy szervizben utólag mondták, hogy ez valójában nem ebbe való. Lehet ebből baj?