Kellett is nekem Kondorosi kormánybiztost emlegetni, hamarosan újra felbukkant: a Szombat esti láz nyereményautóját nem más nyerte, mint egy kondorosi tornatanár! Kaliczka Lászlónak szeretettel gratulálunk, főleg, hogy eddig német és francia autókban utazott.
Kellett is nekem Kondorosi kormánybiztost emlegetni, hamarosan újra felbukkant: a Szombat esti láz nyereményautóját nem más nyerte, mint egy kondorosi tornatanár! Kaliczka Lászlónak szeretettel gratulálunk, főleg, hogy eddig német és francia autókban utazott. Meg persze tegye fel a kezét, aki ne venne át Ördög Nóritól egy bármilyen autót.
Budapest, 2009. április 27. Átadásra került az RTL Klub népszerű táncos szórakoztató műsora, a „Szombat Esti Láz” nézői között kisorsolt fődíja, egy új, 1,3 literes, zöld Mazda2. A szerencsés nyertes a Mazda budaörsi márkakereskedésében vehette át nyereményautóját Ördög Nórától, a műsor háziasszonyától és Együd Tibortól, a Mazda Motor Hungary ügyvezető igazgatójától. A nyereményjátékban az vehetett részt, aki a tavaly decemberi műsor idején sms-ben szavazott kedvenc táncos párjára. A nyereményjáték záró időpontjáig több mint félmillió szavazat érkezett, ezek közül sorsolták ki a fődíj birtokosát. A nyereményautó egy kondorosi testnevelő tanár, Kaliczka László tulajdonába került. „A műsor nagy részét figyelemmel követtem és a Mazda2 már a kezdetektől felkeltette érdeklődésemet, mivel korábban nem ismertem a modellt. Szavazataimat viszont leginkább az motiválta, hogy nagyon drukkoltam a Katus-Molnár párosnak, és végül ők győztek.” − mondta a nyertes. „Nagyon meglepődtem, mikor felhívtak, hogy én nyertem meg a Mazda2-t. Elsősorban a színe és a külső megjelenése tetszik benne legjobban, de kényelme és felszereltsége is első osztályú. Korábban a családban német és francia gyártmányú autókat használtunk, a Mazda2-t műszakilag még csak most kezdem megismerni, de eddigi tapasztalataim alapján felveszi velük a versenyt. Az autót leginkább munkába járásra, bevásárlásra, lakóhelyem környékén fogom használni, de kisebb-nagyobb kirándulásokra is alkalmas lehet.”










