Tanácsok Autójogász 2026. 02. 24. 13:02 Újra motort kell cserélni a Citroënben, de húzzák az időt. Mit tehetek? Egyszer már cserélték a motort, de azóta ismét rossz az autó, a szerviz pedig két hónapja tologatja az ügyet.
Tanácsok olajdoktor 2026. 02. 22. 16:07 20 éve ugyanolyan olajjal járatom a Mondeót. Váltanék A kezdetektől Fordcraft motorolajat kap a dízel Mondeo, de most elgondolkoztam egy másik márkán.
Tanácsok gumidoktor 2026. 02. 21. 15:00 Nem tudom, mikori a gumi. Használhatom? Örököltem egy kerékszettet, de nem tudom, mi legyen a sorsa.
Tanácsok autójogász 2026. 02. 15. 17:54 Kehesen induló dízelt adtam el, követelőzhet a vevő? A vétel pillanatában ismert volt a probléma, amit az adásvételibe is beleírtunk.
Videó & Podcast becsületesnepper 2026. 02. 14. 14:58 Vettem egy pajtaleletet Sokan álmodunk egy hasonló projektről.
Tanácsok gumidoktor 2026. 02. 14. 13:33 Mikor kell az XL-es gumi? Most akkor a Ford Galaxy-ra csak az mehet vagy jó rá más is?
Tanácsok autójogász 2026. 02. 08. 13:47 Hengerleállás, DPF-hiba röviddel vásárlás után – Mit tehetek? Vettem egy Mazda CX-3-at, ami néhány nap után több hibát is produkált.
Tanácsok gumidoktor 2026. 02. 07. 12:15 James Bond BMW-re jó ötlet a négyévszakos? Vettem egy öreg 7-es BMW-t, keveset mennék vele, viszont azt télen és nyáron is. Mehet rá négyévszakos gumi?
Videó & Podcast becsületesnepper 2026. 02. 06. 18:12 A másfél milliós motorjavítás Vajon ez így volt korrekt?
Videó & Podcast Gazdasági Totalcar 2026. 02. 04. 05:59 Az új játékosok új játékszabályokat hoznak – Gazdasági Totalcar #1 A Totalcar új műsora, a Gazdasági Totalcar autópiaci, szabályozói és kereskedelmi kérdésekkel foglalkozik mostantól havi rendszerességgel. Várkonyi Gábor vendége Dr. Szászi István, a Bosch csoport regionális vezetője.
Tanácsok olajdoktor 2026. 02. 01. 22:01 Mit tegyek a libakergetőbe? A dízelem mellé vettem egy sokat futott szaladgálós autót, és kérdésem adódott.
Tanácsok autójogász 2026. 02. 01. 15:58 Beálltak mögém, 3 napja nem tudok kiállni a parkolóból. Mit tehetek? A rendőrség és a közterületesek az elmondásuk alapján nem tudnak mit tenni. Mi a megoldás?