gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
Nepperűző 2016. 12. 23. 10:52 Insight vagy Prius? A hármas Prius már drága, a kettes meg már ósdi. Insight legyen a vége?
kutyudoktor 2016. 12. 22. 11:09 Új távirányító a meglevő riasztóhóz Teljesen új riasztószettet kell hogy vegyek?
Nepperűző 2016. 12. 18. 10:18 Seat Arosát szabad? Szerelem volt első látásra, de kevés infót találtam róla. Ez egy Lupo?
gumidoktor 2016. 12. 15. 16:50 Központosító a lemezfelnihez? Az osztókör stimmel, de az agyméret nem teljesen. Használhatom így az autót?
Nepperűző 2016. 12. 13. 13:03 Szeretnék meghozni egy buta döntést Fiatal vagyok, nem akarok hibridet, nem számít a takarékosság. De azért legyen megbízható.
Autójogász 2016. 12. 09. 11:41 Sérült az autó, elállhatok az üzlettől? Azt mondta, azért adja el, mert nem éri el a lába a pedált. Aztán kiderült, hogy törve volt.
olajdoktor 2016. 12. 14. 11:20 Mit öntsek a sokat futott Pumába? Tavasszal lesz esedékes a motorgenerál, de nem tudom, addig milyen olajat használjak.
lpgdoktor 2016. 12. 13. 11:42 Hidegen és hosszabb állás után nem áll át az Octavia Hosszabb állás után csak sípol mintha üres lenne a tartály. Aztán alacsony gáznyomást jelez.
Nepperűző 2016. 12. 17. 15:07 Dízel kombiból C osztályt vagy Passatot? A Mercedes régi vágyam, de talán jobban járnék az 1,9 TDI-vel. Automatát szabad ezekből?