gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
Nepperűző 2016. 12. 16. 15:51 Peugeot-t vagy Jaguart? A franciával már vannak pozitív tapasztalataim, de attól félek, a Jaguar szervizelésétől letérdelnék.
Nepperűző 2016. 12. 14. 17:01 Olcsón fenntartható, fürge autót Első autómat venném meg, elsősorban suliba járnék vele. A japánok és németek felé húzok.
autodoktor 2016. 12. 08. 16:18 A Vikingek szekere akadva vált A szervizkönyv szerint nem kell a váltóban olajat cserélni, de lehet, hogy a fenti tüneteken segítene a csere?
kutyudoktor 2016. 12. 09. 17:42 Új távirányító a meglevő riasztóhóz Elromlott az utólagos riasztó kapcsolója, de nem tudom, hogy elég-e azt cserélni.
Nepperűző 2016. 12. 12. 13:32 Évi 30 ezer kilométeres városi gyilkolásra A dízel kizárva, a benzinest azonnal gázosra alakíttatnám. Legyen hibrid?
autodoktor 2016. 12. 13. 11:31 Rozsdapötty: áttétes vagy ártalmatlan? Érdemes megvenni, ha már felütötte a fejét a korrózió? Vagy inkább meneküljek már most?
gumidoktor 2016. 12. 08. 16:12 Sport Swiftre más gumi Félek, ez a méret ha el is férne, túlságosan megterhelő lenne a futóműnek.
olajdoktor 2016. 12. 08. 16:24 Kopott motorba sűrű olaj Hosszas motorfék után és hidegindításkor füstöl kéken a legjobban, mi kell neki?
Nepperűző 2016. 12. 11. 11:39 Külföldi autót magyar tulajdonostól Mivel itthon venném át, nem lesz rajta exportrendszám. A műszaki vizsgára mivel vihetem?
kutyudoktor 2016. 12. 03. 13:26 Mindig sípol a visszajelző Miután elvégezték az alvázvédelmet, jelentkezett a hiba. Mit tehetek?