gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
lpgdoktor 2016. 11. 27. 20:45 Nem megy benzinnel A problémám az, hogy reggel, amikor benzinnel indul az autó remeg és rángat
Nepperűző 2016. 12. 09. 18:21 Kompakt egyterűt a családnak A három gyerek mellé már kicsi a Fabia. Megvehetem a Renault-t, vagy a Toyota a tuti?
Nepperűző 2016. 12. 08. 11:38 Hétszemélyest, ami nem kisbusz Nem a mindennapokra, csak alkalmanként kéne, hogy ne kelljen két autóval utaznunk.
olajdoktor 2016. 12. 06. 18:35 Gyári olajtól eltérő után újra gyári Kopott 15 éves motornak jobbat tennék-e, ha a gyáritól eltérő sűrűbb 10w40-et használnám?
Autójogász 2016. 12. 02. 12:48 Eladtam az autómat, majd felhívott az új tulaj Megnézte, kipróbálta, tisztában volt a hibáival. Most mégis visszakérné a pénzét.
gumidoktor 2016. 12. 02. 12:34 Defekt után párban cseréljem? Az egyik hátsó gumim sérült, sajnos olyan rossz helyen, hogy nem javítható. Elég azt cserélni?
autodoktor 2016. 12. 04. 10:22 Olaj a szívócsőben Miért olajos belül a cső,? Kezdjek el gyűjteni új turbóra?
kutyudoktor 2016. 11. 29. 14:02 Nem működik a hátsó ablak fűtése A feszültség a fűtőszál minden egyes centijén jó, mégsem szedi le a párát az ablakról.
Nepperűző 2016. 12. 07. 14:11 Japán benzinest vagy francia dízelt? Tetszik, amit a 206-ról olvasok, bár van népítélet, ami elbizonytalanít. Jazz legyen?
Nepperűző 2016. 12. 06. 11:39 Idős Astrát Avensisre? Az Astra kiszolgált, kéne helyette valami fiatalabb egymillióig. Mondjuk egy A4 vagy egy Avensis.