Több baleset is nehezíti a közlekedést kedd reggel, az M4-es autóút, az M0-s és három főútvonal is érintett

2025.04.15. 07:08

  • Több baleset is nehezíti a közlekedést kedd reggel Magyarország útjain.
  • Az M4-es autóút, az M0-s, a 4-es főút, a 10-es főút, és az 55-ös főút is érintett.

Az ország nagy részén esik, ez pedig a jelek szerint több kiemelt fontosságú útvonalon közlekedési balesethez vezetett. Különösen a tehergépkocsikra jár rá a rúd ma reggel. Alább az Útinform jelentése olvasható.

  • Az M4-es autóút Budapest felé vezető oldalán, Üllő térségében több személygépkocsi ütközött össze. A 26-os km-nél a belső sávot lezárták, a torlódás meghaladja a 6 km-t.
  • Az M0-s autóút déli szektorában, Szigetszentmiklósnál, az M5-ös autópálya felé vezető oldalon egy motor és egy teherautó ütközött össze. A 19-es km-nél csak a leállósáv van zárva, mégis 1-2 km-es a torlódás.
  • Egy tehergépkocsi balesetet szenvedett Kisvárda térségében, a 4-es főúton. A 316-os km-nél a főutat lezárták, kerülni a városon keresztül lehet.
  • A 10-es főúton, Pilisvörösvár és Piliscsaba között egy tehergépkocsi árokba hajtott. A 22-es km-nél félpályán, irányonként váltakozva halad a forgalom, torlódásra kell számítani.
  • Az 55-ös főúton, Felsőszentiván határában a 81-es km-nél egy kamion kidöntött egy villanyoszlopot. A főutat lezárták, a forgalmat önkormányzati utakra terelik.
  • Sokan haladnak a főváros felé vezető utakon, telítettek a sávok az M3-as autópályán Mogyoródtól. Torlódik a forgalom a 10-es főúton, a solymári körforgalomtól, a 31-es főúton, Maglód térségében, illetve az 51-es főúton, Dunaharasztinál.