taxi 2026. 06. 07. 14:03 Párizsban látták a magyar Taxit! Eredeti autók, replikák, eredeti alkatrészek és az alkotó személyesen is ott volt azon a fergeteges találkozón, amiről Márk, az egyik magyar Taxi replika tulaja hozott nekünk galériát. Megjárták a Taxival Párizst és rekordot döntöttek, rendőrökkel fotózkodtak az Eiffel toronynál és még számos remek sztorival tértek haza.
autosmozi 2026. 06. 04. 18:12 Nem fért bele az anyja a mozis székekbe, ezért feltalálta az autósmozit Az autósmozi megoldás volt egy specifikus problémára, ám végül annyira népszerű lett, hogy komplett iparágat húztak fel rá. Később a technika fejlődése miatt a háttérbe szorult, viszont még mindig él a sajátos hangulata miatt. Ez utóbbit meglovagolva mi is tiszteletünket tesszük a romantikája előtt és 2026-ban újra Totalcar Autósmozit szervezünk.
rendezvény 2026. 05. 31. 17:03 Újra lesz Totalcar Autósmozi! Az év első Totalcar rendezvénye egy régi programot hoz vissza: ismét lesz Totalcar Autósmozi.
lerobbant 2026. 05. 28. 19:13 A reggeli csúcsban egyedül toltam le az Andrássyról a lerobbant autómat, a taxis és a közteres is belém állt A lehető legrosszabb helyen és a legrosszabbkor kezdett el sztrájkolni a 20 éves Focusom: a reggeli csúcsban, Budapesten. Ez komoly lavinát indított el: a többi autós, egy taxis és egy közteres is kicsit feljebb vitte az agyvizem.
csináld magad 2008. 01. 16. 13:57 A nyomtávszélesítés jót tesz A babakocsi kereke éppen egy jégbordának ütközött, miközben én görcsösen próbáltam egyensúlyomat megtartani.
dodge 2008. 01. 16. 17:47 Viper Larry barátunk mesélte, hogy egyszer egy Vipert hozott el valakinek Amszterdamból Budapestre, és vele tartott egy haverja, örülve az alkalomnak, hogy majd felváltva viszik végig az 1400 kilométert, meg úgy általában, vájperezünkgecó.
belterj 2008. 01. 16. 18:49 A hiányzó dolgozó üdvözlete Mexikóból Szerkesztőségi cipőfétisisztaként nem maradhatok le egy hétfő reggeli csizmázásról.
mercedes 2008. 01. 16. 23:26 Superwerbung! A tegnapi, nyomasztóan szentimentális darab után Edelweiss olvasónk találta ezt sokkal vidámabb és felszabadultabb Mercedes-Benz reklámot, ami a vidéki finn idillen keresztül mutatja be a vállalat 4Matic néven ismert összkerékhajtási rendszerét:
bmw 2008. 01. 16. 20:03 A véres valóság Sajnos muszáj teljes képet mutatnunk a mexikóvárosi autóparkról.
porsche 2008. 01. 17. 00:58 Elbírnak még egy disznót? A Vörös Disznó és a Zöld Disznó mellől legutóbb csak a Rózsaszín Disznó hiányzott – ez a csodás Porsche 917 versenyautó egyik változata volt, ami annyira disznószerűre sikerült, hogy készítői ráfestették a disznóhúsok henteseknél kifüggesztve látható osztályozó tábláját.
művészet 2008. 01. 17. 05:04 Búcsú a sugárhajtástól Mikor gondoltak utojára arra, hogy az internet csodálatos dolog? Én akkor, amikor megláttam, hogy Meg Lyman amerikai festő egyetlen olajfestményen egyesítette azt a két dolgot, ami érdekel a világon: a tintahalakat és az autókat.
alfa romeo 2008. 01. 17. 13:06 Kikészít ez a fagy Azért jó, hogy több autóm van, mert így sorra tudom járni rajtuk a fagyhalál különböző módjait.
dizájn 2008. 01. 18. 20:44 Orrdíszek, rogyásig Most, hogy egy platformra épül Mondeo és Jaguar, a gyártók elkezdtek nagy arccal identitást hirdetni.