taxi 2026. 06. 07. 14:03 Párizsban látták a magyar Taxit! Eredeti autók, replikák, eredeti alkatrészek és az alkotó személyesen is ott volt azon a fergeteges találkozón, amiről Márk, az egyik magyar Taxi replika tulaja hozott nekünk galériát. Megjárták a Taxival Párizst és rekordot döntöttek, rendőrökkel fotózkodtak az Eiffel toronynál és még számos remek sztorival tértek haza.
autosmozi 2026. 06. 04. 18:12 Nem fért bele az anyja a mozis székekbe, ezért feltalálta az autósmozit Az autósmozi megoldás volt egy specifikus problémára, ám végül annyira népszerű lett, hogy komplett iparágat húztak fel rá. Később a technika fejlődése miatt a háttérbe szorult, viszont még mindig él a sajátos hangulata miatt. Ez utóbbit meglovagolva mi is tiszteletünket tesszük a romantikája előtt és 2026-ban újra Totalcar Autósmozit szervezünk.
rendezvény 2026. 05. 31. 17:03 Újra lesz Totalcar Autósmozi! Az év első Totalcar rendezvénye egy régi programot hoz vissza: ismét lesz Totalcar Autósmozi.
lerobbant 2026. 05. 28. 19:13 A reggeli csúcsban egyedül toltam le az Andrássyról a lerobbant autómat, a taxis és a közteres is belém állt A lehető legrosszabb helyen és a legrosszabbkor kezdett el sztrájkolni a 20 éves Focusom: a reggeli csúcsban, Budapesten. Ez komoly lavinát indított el: a többi autós, egy taxis és egy közteres is kicsit feljebb vitte az agyvizem.
toyota 2008. 01. 25. 14:42 Drámai lemerülés a mélygarázsban, béna Nokia ügyfélszolgálattal Elátkozott nap volt.
fiat 2008. 01. 27. 13:26 Gerillaművészet hülyén, de vidáman Fotó: Csikós Zsolt Miközben ezt írom, épp folynak a könnyeim a röhögéstől, miután végigolvastam a Csikós sziszüfoszi szívását első autójával, a Töfi névre hallgató Fiat 500-zal.
mercedes 2008. 01. 28. 05:41 Tudják milyen egy dohogó V8-as aggregát? Fotó: Mercedes-Benz Kezembe akadt a minap a vécén az Autó Kettő magazin 2006.
toyota 2008. 01. 27. 16:15 Tud valaki állatabb dolgot egy dögráccsal megküldött szedánnál? Nem szeretek repülni.
bmw 2008. 01. 28. 13:14 Mexikói Bimmer Azt hittem, a „Bömös” és a „Bimmer” kifejezések csak nálunk élnek.
játékautó 2008. 01. 28. 09:54 A gyerekek ezt már leszarják Még a nyáron kaptam egy remek kis játékot.
bmw 2008. 01. 29. 10:45 Rettegés egy S54B32-től Van az angolban az unleashed kifejezés, amit akkor használnak jellemzően a vállalati kommunikációval foglalkozók, ha drámaian akarják egy új dolog elkészültére felhívni a figyelmet.
bmw 2008. 01. 28. 18:37 Láttak már BMW X6-ot a vadonban? Fotók: Sbb Na melyik város? Na melyik? Bingó, London.
chevrolet 2008. 01. 29. 18:18 Babakék Bel Air Ez az első generációs Bel Air, az ötvenes évek közepéről, teljesen természetesen viseli a buta színt, szürkében még odalenne a mesebelisége. A Bel Airekek belső kárpitozása harmonizált a kasztnival, az autók egy- és kétszínű fényezéssel voltak rendelhetők, a színskálán olyan árnyalatokkal, amik mára teljesen kihaltak az autóiparból: A babakék mellett ilyen az elefántcsont, vagy a sárgászöld is.