








Tíz perc boldog békeidő
Egyik veteránklubos barátomtól kaptam ma egy videót.

Ellenőrök gumisoknál
Ismét levél érkezett a Nemzeti Közlekedési Hatóságtól.










Tíz perc boldog békeidő
Egyik veteránklubos barátomtól kaptam ma egy videót.

Ellenőrök gumisoknál
Ismét levél érkezett a Nemzeti Közlekedési Hatóságtól.
